Access Foundation Nedir ?

access bars

access foundation nedir

İşinizi şansa bırakmayın. Access Dünyasının Uzmanı ile Çalışın 

Hızlı İletişim : 0 532 651 90 51

Access Foundation nedir dediğimizde ilk cevap, Access Bars eğitiminin en temel ögelerinden biridir. Hem kişisel gelişim hem de eğitmen olma ilkelerinin içerisinde bulunmaktadır. Access Bars eğitimi sonrasında Access hakkında alınan en güçlü eğitimlerden biri olan Access Foundation ile kendi kendinize çizdiğiniz sınırları yine kendiniz kaldırabileceksiniz.

Access Bars ile bilinçaltınızda yatan her şeyi ortaya çıkardıktan sonra bunları ister hayatınızdan çıkarabilir isterseniz de düzenleyerek yeni bir hayata yelken açabilirsiniz. Özellikle de Access foundation nedir eğitiminden sonra insanlar yepyeni bir benlik yaratarak yıllardır içlerinden bulunan yeni bir kişiyi keşfetmeye başlamaktadırlar.

Access Foundation seviyesinden olan kişiler insanlar ve hümanoidler olarak ikiye ayrılmaktadırlar. Hümanoid dediğimiz kişiler yıllarca içine kapanmış ve her zaman diğer insanlardan farklı bir yaşam süren kişilerdir.

Bu kişiler her zaman kendilerini diğer insanlardan farklı hissetmiş, aynı zamanda da tahmin ettikleri olaylar yaşanmış veya rüyaları hemen hemen her zaman gerçek hayatta da yaşamış kişilerdir.

Bu evredeki kişiler Access Bars eğitiminin en üst düzeyine gelerek dört gün süren Foundation eğitiminden faydalanan kişilerdir. Birinci gün bu eğitimde neden bulunduğunu sorgulayan insanlar, dördüncü gün kendisine ne yapıldığını hayretler içinde sorgulamaktadırlar.

Çünkü Access Foundation eğitimi, yıllardır kişinin kendisine sorduğu ama cevap alamadığı soruları cevaplamasını; aynı zamanda da ruhen mutsuz ve acı çeken bir insandan, hayattan zevk alan oldukça pozitif bir insana dönüşmesini sağlamaktadır.

Access Foundation İstanbul

Yıllar boyunca kendisi olma isteğini gerçekleştirememiş insanlar tarafından tercih edilen eğitimlerden biri olan Access Bars ve Access Foundation nedir eğitimleri çok popüler eğitimler olmadığından dolayı ülkemizde çok az kişi tarafından verilmektedir.

Tanıtmak ve bu eğitimi yaşatmak amacıyla birçok yerde tanıtılan bu eğitimler sonucunda insanlar hayata daha olumlu bakabilmekte, derinlerinde yatan ve hatta kendilerinin bile bilmedikleri sırları, özellikleri keşfedebilmektedirler.

Hayattaki olaylara çok daha farklı perspektiflerden bakarak, olayları yorumlamak ve çözümlemek çok daha kolay olacağından bu eğitim sayesinde bu farkındalıklarınızı da ortaya çıkarabilmektesiniz.

Access Foundation nedir eğitimi hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilir, uzman eğitmenler tarafından verilen eğitimlerimizden faydalanabilirsiniz.

 

Tıklayınız : Access Bars İstanbul

access bars

access foundation nedir

Danışanların Memnuniyeti