Access Bars Nedir?

Access bars nedir

Access bars nedir

Access Bars nedir ? Dersek, henüz çoğu kişi tarafından bilinmemektedir. Access Bars’ın genel tabirini söylemek gerekirse bu “ hızlı ve derin bir şekilde kişileri bilinçaltında yapılan bir bilinçaltı temizliği” diyebilmemiz mümkün konumdadır. Günlük yaşamımızda, sevdiğimiz anlam yüklediğimiz ve önen gösterdiğimiz tüm duygu ve düşüncelerimiz bir topluluk halinde bilinçaltımıza yüklenir. Bu topluluklar başımızda yer almakta olan belirli yerlerde birikir. Access bars nedir dediğimizde işte bu Bars adı verilen Access’in temel çalışmasında genel ve talep edilen amaç, o noktalara eğitimler sayesinde basitçe dokunmaktır. Ve bu sayede orada toplanmış negatif etki yaratan manyetik alanı serbest bırakmaktır.

Genel olarak bilinçaltımızda biriken tüm iyi veya kötü şeyler, ileri ki yaşamımızda mutlaka davranışlarımıza yansıyacaktır. Kimi zaman vereceğimiz tepkileri kestiremediğimiz gibi, sevdiklerimizi üzebilir, kendimizi insanlara yeteri kadar iyi anlamda anlatamayabiliriz.  Bu nedenle Access bars eğitiminin önemli oldukça büyüktür. İnsan ilişkilerinin gelişmesinde, kişinin duygu ve düşüncelerini karşı tarafa anlaşılır bir biçimde anlatabilmesi açısından oldukça olumlu bir eğitimdir.

Access Bars nedir ve ne işe yarar?

Access Bars dokunuşları ile zaman içinde geçirmiş olduğunuz ve bu geçirmişlikler nedeni ile sürekli kafanızın dolu olduğu anılarda Access Bars bilinçaltınızda ki olumsuz anıları eğitimler yardımı ile siliyor.  Access bars nedir dersek te, access bars 32 enerjetik elektrik şarj noktasında bulunan çöp niteliğinde ki negatif enerjiyi tamamı ile yok ediyor. Access Bars özellikle son dönemlerde oldukça fazla tercih edilmektedir. Bunun en önemli nedenlerinden biri ise Geçmişte yaşanılmış negatif bir olayın kişiler üzerinde günlük hayatta sürdürdüğü etkiden dolayıdır.

Kişiler herhangi bir olayda sürekli olarak geçmişte yaşadığı kötü olayları aklına getirir. Ve yapacağı işten soğumasına neden olur. İşte tam da bu neden ile kadın erkek fark etmeden kişiler bu bilinçaltı silme işlemini sık olarak tercih ederler. Oldukça sık bir biçimde tercih edilmesi popülerliğini de artırır. Ve daha çok insanın bilinçaltında biriken durumlar dolayısı ile insan ilişkilerini düzeltmeleri daha fazla artmıştır.

Access Bars’ı kimler tercih etmeli?

Access Bars’ı talep eden her kişi eğitimini rahatlık ile alabilir. Fakat genel olarak bir şey söylememiz gerekir ise Access Bars’ı çoğunluk olarak geçmişte yaşanmış olumsuz bir olayın etkisini sık olarak yaşayan kişiler tercih etmektedir. Bunun nedeni ise bilinçaltımızda bulunan elektrik manyetiklerin negatif veya pozitif fark etmeden her türlü yaşanmışlığı içinde ki belirli noktalara depolar ve zamanı gelince uyarı niteliğinde kişilere sunar. Bu durum bazı kişilerde çok daha fazla yaşandığından dolayı kişiler bu durumdan şikayetçi olmaktadır.

Access Bars Nedir? Ne İşe Yarar?

Sizlere Access bars nedir? Ne işe yarar? Sorularının cevabını vermek için bu içeriği hazırladık. Kurucusu Gary Douglas olan Access Bars hayattaki her şeyi değiştirmenin sadece iki yolu olduğunu söylüyor.

 • Access Bars
 • Seçim

Bu iki şey aslında hayata yön veren olgular olmaktadır. Bu görüş beyinde 32 nokta olduğunu ileri sürmektedir. Yaşam bir anlamlar bütünüdür. Önem verdiğimiz her şey, inançlar, düşünceler, hisler, kararlar bizleri oluşturur. Bunların hepsinin ise beynimizde bir yeri ve sağladığı bir enerji vardır. Access bars nedir? Ne işe yarar? Sorusunun cevabı ise tam da budur. Çalışması amaçlanan noktalar gönderilen sinyaller ile birlikte çalışma eğilimi gösterir. Belirlenmiş olan noktalara parmak uçları yardımı ile pasiften aktif hale getirilmektedir.

Access bars nedir? Ne işe yarar? Access Bars seanslar halinde yapılmaktadır. Hayatta çok uzun yıllardır var olan ruh temizlenmesini sağlayacak olan seansların pek çok faydası da bulunmaktadır. Sağlıktan kiloya, cinsellikten strese kadar pek çok konuda hayatınızı istediğiniz yönde değiştirmeniz mümkündür. Hayatta ne olmasını istiyorsanız aslında bu duygu ve düşünceleriniz ile doğru orantılı olarak sizlere gelecektir. Rahatlatıcı bir deneyim için sizler de Access bars nedir? Ne işe yarar? Sorusuna cevap bulabilirsiniz.

Access bars nedir? Ne işe yarar? Faydalarına bir göz atalım.

 • Enerjinizi kendiniz için daha fazla kullanırsınız.
 • Kendinize koymuş olduğunuz sınırları kaldırırsınız ve hayatınızda farklı olgulara daha çok yer açarsınız.
 • Zihninizde daha geniş kabullenme duygusunun kapıları açılır.
 • Sınava hazırlanan gençler endişe ve sıkıntılarını Accss Bars ile atabilir.
 • Access bars nedir? Ne işe yarar? Faydaları arasında doğum da gelmektedir. Kadınların daha rahat bir şekilde doğum yapmalarına olanak tanınır.
 • Kendinizi dingin ve enerjik hissedersiniz.
 • İyi hal duyguları, güven ve huzur duyguları artar.
 • Beden ve zihninizdeki gerilimler ortadan kaybolur.
 • Günlük yaşamda daha sakin bir şekilde var olmayı öğrenirsiniz.
 • Yaşama dair üzüntüleriniz minimum seviyeye iner.
 • Psikomatik rahatsızlıklarda azalma meydana gelir.
 • Yıkıcı fikirleri zihninizden atarsınız.
 • Endişe ve korkularınız ile başa çıkmayı öğrenirsiniz.
 • Dalgalı ruh haliniz ortadan kaybolur.
 • Affetmeyi öğrenirsiniz.

Siz de Acess Bars eğitimleri ile yaşamanıza yön vererek daha mutlu ve keyifli bir yaşam sürebilir, negatif duyguları beden ve zihninizden uzaklaştırarak pozitif duygulara yelken açabilirsiniz.

İşte bu neden ile insanlar Access Bars’ı tercih ederler. Access Bars nedir eğitimi alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konu bu konu üzerinde sertifika ve yeterli tecrübesi olan kişilerden alacağınız eğitimdir. Detaylı bilgi, soru ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

Tıklayın : Access Bars Eğitimi

Access bars nedir

Access bars nedir

Danışanların Memnuniyeti