parallax background

Access Beden Prosesleri

Ya bedeniniz hayatın büyülerine, esrarlarına ve gizemlerine rehberlik eden bir pusulaysa?

3 günlük Access Beden Semineri, Gary Douglas ve Dr.Dain Heer tarafından oluşturulmuş bir çalışmadır. Yetkili Beden Semineri Egitmenleri tarafından yürütülen üç günlük bu seminerde, enerjinin dinamik olarak hareket ettirilmesi esasına dayanan, beden üzerindeki gerginlik, direnç ve rahatsızlıkların giderilmesine yönelik uygulamalı beden proseslerini alıp kabul edecek ve uygulayacaksınız. Beden Semineri el kitabı; bugün bedenlerin yaşamakta olduğu bir çok husus ile başa çıkmanızı mümkün kılacak 50’nin üzerinde elle uygulamalı prosesin yanısıra bir çok sözlü süreçleri de kapsamaktadır.

Yukarıda anlatılan 3 günlük Access Beden Semineri’nin yanısıra, 50’nin üzerinde olan Beden proseslerini Access Beden Prosesi Eğitmenlerinin açtığı sınıflara katılarak tek tek ya da bir günde iki tane de öğrenebilirsiniz.

Bu seminerlere daha önce katılmış olanlarda beden şekil ve ölçülerinde etkileyici değişimler, kronik ve akut ağrılardan tamamiyle kurtulma, ilişkilerde ve para konularında iyileşmeler gözlendiği belirlenmiştir.

Access Beden Semineri ve Access Proses Semineri, bedeninizle; onunla mücadele etmek ve istismar etmek yerine; bir diyalog açarak ve birlik halinde olmanın keyfine varmak üzere tasarlanmıştır. Bedeninizle bağlantıya geçtiğiniz yöntemi değiştirdiğinizde; hayatınızdaki tüm diğer şeylerle bağlantıya geçiş yönteminizi de değiştirmeye başlayacaksınız.

Henüz ortaya çıkaramadığınız, bedenlerle çalışabilmeye yönelik bir yeteneğiniz ya da beceriniz olabilir mi? Neleri biliyorsunuz? Yoksa siz zaten bedenler ile ilgilenen ve onlara vermekte olduğunuz şifaları daha da artırmaya istekli bir terapist, hemşire, doktor yada masör olabilir misiniz? Sizi, kendinizinki dahil, bedenler ile bağlantı kurmanın ve iletişime geçmenin yeni yöntemlerini keşfetmek için bize katılmaya davet ediyoruz

Danışanların Memnuniyeti