Access Foundation İstanbul

access bars

Access foundation İstanbul

Access bars eğitimi sonrasında access konusunda alınan en güçlü eğitim olan access foundation, son zamanlarda en çok araştırılan ve merak edilen uygulamalardan biri olma özelliğini taşımaktadır. Mucizevi ve inanması güç eğitimlerden biri olmasıyla, Access foundation nedir sorusunun cevabı olan bu uygulama, 4 gün sürmekte ve 4. günün sonunda alacağınız sonuç karşısında sizi oldukça şaşırtmaktadır. Access Foundation İstanbul, en iyi eğitimleri ve uygulamaları ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Evrende var olan kişiler ikiye ayrılır ve bunlar; insanlar ve hümanoidlerdir. Genellikle access foundation eğitimi almayı hümanoidler seçmektedir. Hümanoidler, genel olarak kendilerini bildikleri zamandan itibaren kendilerini soru sorarlar, her şeyi sorgularlar ve sürekli acı içerisindedirler.

Hümanoid dediğimiz kişiler yıllarca içine kapanmış ve her zaman diğer insanlardan farklı bir yaşam süren kişilerdir.

Bu kişiler her zaman kendilerini diğer insanlardan farklı hissetmiş, aynı zamanda da tahmin ettikleri olaylar yaşanmış veya rüyaları hemen hemen her zaman gerçek hayatta da yaşamış kişilerdir.

Bu evredeki kişiler Access Bars eğitiminin en üst düzeyine gelerek dört gün süren Foundation eğitiminden faydalanan kişilerdir. Birinci gün bu eğitimde neden bulunduğunu sorgulayan insanlar, dördüncü gün kendisine ne yapıldığını hayretler içinde sorgulamaktadırlar.

Çünkü Access Foundation İstanbul, yıllardır kişinin kendisine sorduğu ama cevap alamadığı soruları cevaplamasını; aynı zamanda da ruhen mutsuz ve acı çeken bir insandan, hayattan zevk alan oldukça pozitif bir insana dönüşmesini sağlamaktadır.

Yıllar boyunca kendisi olma isteğini gerçekleştirememiş insanlar tarafından tercih edilen eğitimlerden biri olan Access Bars ve Access Foundation eğitimleri çok popüler eğitimler olmadığından dolayı ülkemizde çok az kişi tarafından verilmektedir.

Access foundation fiyatları, seans ve beraberinde uygulanacak eğitimlere göre farklılık göstermektedir. Access bars eğitimi ile beraber uygulandığında 900-2000 TL arasında farklılık gösterebilmektedir. Genellikle 15 yaşına kadar olan çocuklara ücretsiz uygulanan access foundation, yarı fiyatına da uygulanabilmektedir.

Access Foundation İstanbul, alanında en iyi hizmeti vererek büyük şehirlerde yaşayan insanların da günün stresinden uzaklaşmasına ve birçok olumsuzluktan sıyrılmasına yardımcı olmaktadır.

 

İnceleyebilirsiniz : Access Bars

Danışanların Memnuniyeti