Access Bars Faydaları

acces bars faydaları

acces bars faydaları

Access bars, ülkemizde özellikle son dönemlerde oldukça sık tercih edilen hafıza yenileme egzersizlerinden bir tanesidir. Access bars faydaları oldukça fazladır. Amerika’da bulunan ve orada geliştirilen access bars’ın ne olduğunu şöyle açıklayalım;

Her insanın bir bilinç altı vardır ve bu bilinç altı tıpkı bir kayıt cihazı gibi doğduğumuz günden bu yana yaşadığımız her şeyi kaydeder. Peki bunun nesi kötü? dediğinizi duyar gibiyiz. Bunun olumsuz yanlarından bir tanesi, hafızamıza kayıt edilen iyi veya kötü her şeyin davranışlarımız yansıyor olmasıdır. Dolayısıyla sağlıksız ilişkilerin kapıları da yavaş aralanmaktadır. Biraz daha açacak olur isek geçmişinde kötü bir olay yaşayıp travma geçiren bir insanın, eskiden yaşadığı olayın etkisi ile şu anki yaşantısındaki tepkileri doğurmasıdır. Bu tepkiler bilinç altımızdaki kayıtlar ile şekillenir. Bu nedenle çoğu zaman gereksiz, anlamsız ve kötü bir biçimde tepki verebiliriz.

İşte insanların bunu yenmesi için geliştirilen bir yöntemdir Access bars.

ACCESS BARS FAYDALARI

Access bars faydaları oldukça fazladır. Bu faydalardan bir tanesi öncelikli olarak insan ilişkilerini düzeltmesidir. Vereceğimiz yersiz tepkiler ile karşımızdaki insanı kırabilir, hatta hayatımızdan çıkmasına bile sebebiyet veririz. Bu nedenle kişi zamanla yalnız kalır ve daha çok bunalıma girer. Bu da oldukça tehlikeli ve başka hastalıklara sebebiyet verebilecek bir durumdur.

Acces bars faydaları arasında bulunan bir diğer özellik ise, zihinsel olarak temizliğe ulaşmaktır. Access bars, kişinin bilinç altını zaman içerisinde sakinliğe ulaştıran bir yöntemdir. Bu nedenle kişi bir access bars eğitimi aldığı zaman, bedensel etkilerin yanı sıra zihinsel bir çok olumlu yön ile karşılaşır.

ACCESS BARS NASIL UYGULANIR?

Access bars uygulaması, grup çalışmalarının yanı sıra bireysel olarak da yapılabilir. Bu tamamen kişinin idaresine bağlıdır. Fakat genel uygulama metodu, seanslar ile kişinin zihinsel temizlenmesini sağlayacak bir takım meditasyonlar ve benzeri metodlar ile gerçekleştirilmektedir.

Access bars faydaları konusunda değinmemiz gereken bir diğer konu ise bu eğitimi aldığınızda size verilecek olan uluslararası access bars eğitmenliği belgesidir. Dolayısıyla hem access bars eğitimi alır hem de access bars eğitmeni olmaya hak kazanırsınız.

ACCESS BARS FİYAT TARİFESİ

Access bars fiyatları her firmada değişmektedir. Bunun yanı sıra fiyat belirlemesinde esas alınan nokta tam olarak alınan hizmettir.

Bizimle iletişime geçebilirsiniz;

0 532 651 90 51

Diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz; Access Bars Farkındalığı

acces bars farkındalığı

acces bars faydaları

Danışanların Memnuniyeti