Access Bars Uzmanı Nasıl Olunur?

Vücudumuzda bulunan bazı noktalar ile bu noktalardan bağımsız olan ağrıları ve rahatsızlıkları dindirmek mümkündür. Bu ağrıların önüne geçmek için birçok yöntem vardır. Bu yöntemlerden biri Access Bars adı verilen işlemdir. Bu işlem başınızda bulunan 32 adet noktaya yapılan uygulama sonucunda kendisini göstermektedir. “Access bars uzmanı nasıl olunur?” sorusunun cevabı da oldukça basittir.

 

  • Gerekli eğitimleri alan herkes access bars uzmanı olabilmektedir. Yaşamımızda biriktirdiğimiz anılar, hislerimiz, düşüncelerimiz ve kararlarımız beynimizin bazı noktalarında elektrik yükü olarak birikmektedir.
  • Access Bars seanslarında bu 32 noktaya yapılan parmak dokunuşları ve masajlar sonucunda noktalar aktif hale gelmektedir.
  • Her bir seans, dokunulan noktaların hayatınızdaki 5.000 ve 10.000 yıllık sınırlamaların temizlenmesini sağlayarak sizi psikolojik ve fiziksel olarak oldukça arındırmaktadır.
  • İnsanı ele geçiren öfke, yorgunluk ve tükenmişlik hislerini ortadan kaldırarak psikolojik olarak hafiflemenizi ve pozitif bir ruha sahip olmanızı sağlayan Access Bars, şimdiye kadar binlerce kişinin hayatına dokunmuştur.
  • Access bars uzmanı nasıl olunur?” diye sorduğumuzda, belirli eğitimleri alıp bu konuda uzmanlaşmış herkes access bars uzmanı olabilmektedir.
  • İnsanlar genellikle kendilerini kısıtlayarak stresli bir şekilde yaşamakta ve bu durumdan rahatsızlık duymaktadırlar. Access Bars, zihindeki gerilimi yok ederek günlük yaşamın getirdiği stresi de azaltmaktadır.
  • Çoğu zaman insanın içerisinde bulunan ve yaşam boyu süren üzüntüleri de en aza indiren bu uygulama, access bars eğitmeni ile size daha fazla pozitif duygu katacaktır. Fobi ve endişe gibi istemsizce oluşan tepkilerinizin giderilmesini sağlayan Access Bars, bedeninizin yaşlanma hızını da azaltarak sizin için çok daha sağlıklı bir yaşam sunmaktadır.
  • Duygusal iniş çıkışları yatıştırıp, daha dengeli ve sağlıklı bir ruh hali sağlamaktadır. Bu nedenle daha çok psikolojik hastalıklara sahip kişilere önerilen Access Bars, her yönden sağlıklı kişilere de sıklıkla önerilmektedir. Daha dengeli ve sağlıklı bir yaşam için gerekli olan pozitifliği sağlayan bu uygulama, içinizde bulunan kabullenme durumlarını da en iyi şekilde sağlamaktadır.
  • Yıllar boyunca kendisi olma isteğini gerçekleştirememiş insanlar tarafından tercih edilen eğitimlerden biri olan Access Bars ve Access Foundation eğitimleri çok popüler eğitimler olmadığından dolayı ülkemizde çok az kişi tarafından verilmektedir.
  • Access bars uzmanı nasıl olunur?” gibi sorularınız için bizler ile iletişime geçebilir, en iyi access bars eğitmenleri ile kaliteli yaşamın keyfini sürebilirsiniz.

 

Danışanların Memnuniyeti