Access Bars İle Pozitif Enerji

Access Bars ile pozitif enerji aslında temelinde ‘’neye inanırsanız, onu yaşarsınız.’’ Temelinden yola çıkılarak yapılan seanslardır. Her insanın özel terim ya da durumlar ile hayatlarında yaşamış olduğu iyi ya da kötü deneyimler mevcuttur. Access Bars deneyimli ve güvenilir bir öğretici ile yapılacak seanslar içermektedir. Beynimizin her bölgesinde çeşitli duygular sonucu uyarılan noktalar vardır. Örneğin; şahit olmuş olduğunuz çok para kazandıktan sonra kötü şeyler yaşamış veya yapmış birini gördünüz. Artık beyniniz paranın kişide olumsuz etki yapacağına inanmaktadır. Access Bars ile olumsuz bakış açılarından sıyrılarak hayat içerisindeki pozitif her şeyi deneyimlemeniz mümkündür. Ayrıca olumsuz his ve düşüncelerin yerine daha pozitif olan duygular koyarak kişiyi ruh ve psikoloji açısından olumlu yönde etkiler.

 

Access Bars Seansları

Access Bars seansları, uygulayıcının danışanı bir sedye üzerine yatırması ile başlar. Kişi hakkında öncesinde edinmiş olduğu bilgileri ise, doğru sorular ile danışanın zihninde ya da psikolojisinde tıkanıklığa neden olan sebeplere yoğunlaşır ve bu konuda düzeltmeler yapmaya yardımcı olur. Her kişinin başında 32 adet bar noktası bulunmaktadır. Seans içerisinde de yenilenmesi gereken his için baş üzerinde gerekli noktalara parmaklar ile basınç uygulanır ve oradaki olumsuz enerjinin boşaltılmasına odaklanılır. Access bars ile pozitif enerji olarak değerlendirildiğinde; sağlık, cinsellik, para, başarı, aile gibi konular üzerinde odaklanılarak çalışılabilir. Yapılacak seansalar ile zihin olumsuz ön görülerden arındırılır. Daha olumlu fikirler ile yerleri doldurulan tüm olumsuzluklar zamanla hayatınızda da azalır ve olumlu, pozitif olan her şeyin odak noktası haline gelmiş gibi hissetmeniz kaçınılmaz olur.

Access Bars Etkileri

Access Bars seansları ile hayatınızda sizi en çok yoran ve her konuda başarısızlık hissi yaşamanıza neden olan duyguyu bulmanız son derece önemlidir. Kişi seanstan önce eksiksiz ve doğru şekilde uygulayıcı ile bilgilerini paylaşmalıdır. Access Bars ile pozitif enerji konusundayapılacak seansların sonrasında kişinin zihinsel olarak yapacağı olumlama çalışmaları ile de desteklenmelidir. Zamanla beklentilerinizin de ötesinde çok sayıda olumlu ve pozitif sonuçlar alacağınız hayatınızın çeşitli alanlarında etkileri görmeniz mümkün. Olumlu ve pozitif tavrınız ile hayatınızdaki kişileri de olumlu yönde etkilemeniz kaçınılmaz olacaktır.

İnceleyebilirsiniz: Access bars fiyatları

Danışanların Memnuniyeti