Access Bars İle Olumlu Bakış Açısı

Access Bars ile olumlu bakış açısı son zamanlarda yaygınlaşan ve birçok kişinin ihtiyaç duyduğu bilinçaltı temizliği çalışmasıdır. İnsanların belirli bir zamana kadar yaşadıkları sıkıntılar, duygu değişimleri ve daha birçok duygu kişilerin üzerinde negatif enerjiye neden olarak günlük hayatın tatsız bir hal almasına yol açmaktadır.

Hayatını dolu dolu yaşamak isteyen kişilerin karşısına çıkan Access Bars olumlu bir bakış açısı için mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Access Bars sayesinde insanların geçmişindeki tüm negatiflikler tecrübe duygusuna dönüşerek rahat bir ömür yaşanması sağlanmaktadır.

Access Bars Ne İşe Yarar?

Access bars ile olumlu bakış açısı kazanarak hayata farklı bir pencereden bakmak isteyen kişiler bu yöntemin ne işe yaradığını detaylı bir şekilde öğrenmek istemektedir. Kişilerin hayatları boyunca yaşamış oldukları düşünceler, duygular ve inançlar belirli bir elektrik yükü oluşturmaktadır.

Oluşan bu elektrik yükü zihnimizde yer almakta olan zaman, umut, güç, yaratıcı düşünce, cinsellik, para gibi 32 adet enerji noktasında toplanarak bars adı verilen bu yerlerde birikir. Olumlu bir bakış açının oluşturulması için Access Bars seanslarında 32 adet enerji noktasından oluşan barsların her birine parmak uçları ile dokunularak aktif bir hale gelmesi sağlanmaktadır.

Barslarda birikmiş olan enerjilerin serbest bırakılması için gerekli olan tüm dokunuşlar ve uygulamaların desteği ile vücut blokajlarının çözülmesi sağlanmaktadır. Zihin olarak rahatlayan insanların beden olarak da tüm negatif yükü dışarıya bırakması ile geniş çaplı dönüşüm için oldukça etkili bir bilinçaltı temizliği yöntemi olduğunu söylemek mümkün olacaktır.

Access Bars Başlıca Yararları

Access bars ile olumlu bakış açısı kazanmak isteyenler zihinsel ve bedensel olarak geniş çaplı bir dönüşüme gireceklerine hazır olmaları gerekmektedir. Vücuda birçok etkisi olan bu yöntemin başlıca faydaları şunlardır:

  • Zihin rahatlamasını sağlar
  • Stresi azaltır
  • Dengeli bir ruh halinin teminini sağlar
  • Depresyonu ortadan kaldırarak pozitif düşünceyi hakim kılar
  • Fobilerin üzerine giderek ortadan kalkmasını sağlar

İnceleyebilirsiniz: Access Bars İle Pozitif Enerji

Danışanların Memnuniyeti