Access Beden Prosesleri

Access Beden Prosesleri

Ya bedeniniz hayatın büyülerine, esrarlarına ve gizemlerine rehberlik eden bir pusulaysa?

3 günlük Access Beden Semineri, Gary Douglas ve Dr.Dain Heer tarafından oluşturulmuş bir çalışmadır. Yetkili Beden Semineri Eğitmenleri tarafından yürütülen üç günlük bu seminerde, enerjinin dinamik olarak hareket ettirilmesi esasına dayanan, beden üzerindeki gerginlik, direnç ve rahatsızlıkların giderilmesine yönelik uygulamalı beden proseslerini alıp kabul edecek ve uygulayacaksınız. Beden Semineri el kitabı; bugün bedenlerin yaşamakta olduğu bir çok husus ile başa çıkmanızı mümkün kılacak 50’nin üzerinde elle uygulamalı prosesin yanı sıra bir çok sözlü süreçleri de kapsamaktadır.

Yukarıda anlatılan 3 günlük Access Beden Semineri’nin yanısıra, 50’nin üzerinde olan Beden proseslerini Access Beden Prosesi Eğitmenlerinin açtığı sınıflara katılarak tek tek ya da bir günde iki tane de öğrenebilirsiniz.

Bu seminerlere daha önce katılmış olanlarda beden şekil ve ölçülerinde etkileyici değişimler, kronik ve akut ağrılardan tamamiyle kurtulma, ilişkilerde ve para konularında iyileşmeler gözlendiği belirlenmiştir.

Access Beden Semineri ve Access Proses Semineri, bedeninizle; onunla mücadele etmek ve istismar etmek yerine; bir diyalog açarak ve birlik halinde olmanın keyfine varmak üzere tasarlanmıştır. Bedeninizle bağlantıya geçtiğiniz yöntemi değiştirdiğinizde; hayatınızdaki tüm diğer şeylerle bağlantıya geçiş yönteminizi de değiştirmeye başlayacaksınız.

Access Beden Prosesleri Faydaları

Henüz ortaya çıkaramadığınız, bedenlerle çalışabilmeye yönelik bir yeteneğiniz ya da beceriniz olabilir mi? Neleri biliyorsunuz? Yoksa siz zaten bedenler ile ilgilenen ve onlara vermekte olduğunuz şifaları daha da artırmaya istekli bir terapist, hemşire, doktor yada masör olabilir misiniz? Sizi, kendinizinki dahil, bedenler ile bağlantı kurmanın ve iletişime geçmenin yeni yöntemlerini keşfetmek için bize katılmaya davet ediyoruz.

Karşılaştığımız bazı durumlar, bize fiziksel zarar vermeyecek nitelikte durumlar olabilir. Fakat aslında işin içerisine baktığınızda, isiz psikolojik olarak etkileyen bir durumun fiziksel olarak da zarar verebileceğini biliyor muydunuz? Bedenimiz her an aktif olan bir sistemdir. Kişinin içerisinde bulunduğu psikolojik durumların, içinden çıkılmayacak bir hal alması sonucu baş ağrısı, eklem ağrısı ve benzeri ağrılar meydana gelebilir. Genel olarak böyle durumlarda insanların aklına gelecek ilk yöntem ilaçlardır. Fakat ilaçlar ağrınız olan kısmı iyileştiriken size aynı zamanda başka zararlar vermektedir. Bu nedenle ilaçlardan çok, yeni dönemde kullanılan yöntem olan Access beden prosesi  sayesinde bu ağrılarınıza son verebilmeniz mümkündür.

Tamamen psikolojik olarak geliştirilen bu yöntemler hem egzersiz açısından hem de genel olarak rahatlama içerisine girmeniz açısından oldukça fazla önemi olan bir yöntemdir. Ülkemizde de tercih eden insan sayısı oldukça fazladır. Bu nedenle günden güne yaygınlaşan bu sistem ileride daha büyük etkilere sebep olacaktır.

İnceleyebilirsiniz : Access Bars Nedir?

Danışanların Memnuniyeti