SOP (Olasılıklar Senfonisi)

Senfoni Seansları; kişinin masaj masası üzerinde uzanarak aldığı, bedene dokunarak ve dokunulmadan yapılan enerjetik özel bir seanstır. Bu seans enerjetik güç verme ve değişimle ilgilidir ve sizi tamamen farklı bir YAŞAMA açılmaya davet edebilir. Her kişinin enerjiyi alıp kabul etme ve hediyelendirme de kendine has özel bir kapasitesi vardır. Senfoni seansı bu realitenin içinde gerçek diye satın aldığınız her şeyin ötesinde siz ve bedeniniz için neyin gerçek olduğuna erişmeye başlamanıza izin verir. Bu seans Access Consciousness in araçlarını ve Dr. Dain Heer’in yarattığı enerji değişim çalışmasını baz alır.

SOP ( Olasılıklar Senfonisi); kişinin masaj masası üstünde uzanarak aldığı, bedene dokunarak ve dokunulmadan yapılan enerjetik özel bir seanstır. Bu seans enerjetik güç verme ve değişimle ilgilidir ve sizi bütünüyle değişik bir yaşama açılmaya davet edebilir.

Enerjilerin farkındalığına çok yakınlaşacağınız; hayatınızı, yaşantınızı ve bütünüyle ayrı bir gerçekliği yaratırken, onları nasıl kullanabileceğinizi öğrenebileceğiniz, ileri düzey bir seanstır. Bu eğitimi alan her kişi; Olasılıklar Senfonisi seansını başkalarına da uygulayabilir.

SOP ( Olasılıklar Senfonisi) nedir?

  • Her kişinin enerjiyi alıp kabul etme ve hediyelendirmede kendisine has özel bir kapasitesi vardır. Senfoni seansı bu realitenin içinde gerçek diye satın aldığınız her şeyin ötesinde siz ve bedeniniz için neyin gerçek olduğuna erişmeye başlamanıza izin verir. Bu seans Access Consciousness in araçlarını ve Dr. Dain Heer’in yarattığı enerji değişim çalışmasını baz alır.
  • SOP ( Olasılıklar Senfonisi) doğayı ve evreni anlamada bizlere büyük katkıda bulunan bir uygulamadır. Evren, yeryüzü ve doğada; arzu ettiğiniz her çeşit kaynak var ve bunu kullanmak yalnızca sizin seçiminiz. Enerjiye erişebilme kapasitemiz; bu değişen dünya gittikçe gelişiyor ve büyüyor, bunu hayallerimizin de ötesine götürmek bizim elimizde. Bunun hangi kısmını yapabileceğimize inanırsak ve buna hazırsak, o bizim olacaktır.
  • Doğada belli bir süre geçirmek; ağaçlara dokunmak, temiz havayı içinize çekmek, deniz kokusunun ruhunuza işlemesine müsaade etmek… Bunların toplamı, bilincinizle yarattığınız enerjinizin sonsuzluğuna harika bir katkı olacaktır. Çünkü; doğada yargı ve bakış açısı enerjisi yoktur.
  • Doğa; istismarsız bir alan ve müthiş bir potansiyel enerji kaynağıdır; orada enerjinize kattığınız fark müthiştir. İşte; Olasılıklar Senfonisi seansı sırasında, içinde olmanız gerekli olan alan kelimenin tam anlamı ile budur.
  • Olasılıklar Senfonisi; seansı alan kişinin, beden enerji akışıyla – seansı yapan insanın, beden enerji akışının bir araya getirilerek oluşturmuş olduğu bir ritüel çalışmadır. Seans sırasında veya herhangi bir seansta; okunan kelimelerin, bedende yarattığı enerjinin, sizde neyi yaratacağını düşünmek, limitasyon yaratır.
  • Oysa ki istenen; Olasılıklar Senfonisi’nin içinde dolaşmak, sonsuzluğu yaratmaktır… Sadece enerjiyi bırakmalı, akışın evrende bizlere hizmet etmesine izin vermeliyiz. SOP ( Olasılıklar Senfonisi) ile alakalı ayrıntılı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

İnceleyebilirsiniz :Access Foundation Nedir ?

Danışanların Memnuniyeti